מנכ"ל קבוצת 'בסדנו', היזם אליעזר גרוס, לשירותך

בוא תשאל את המנכ"ל

כולם רוצים לעשות כסף אבל רק מעטים יודעים איך עושים אותו. אין חכם כבעל הניסיון. הזדמנות נדירה לזמן מוגבל לשאול את כל השאלות ולקבל תשובות מבעליה של קבוצת השקעות בעל ניסיון של עשרות שנים ביזמות. שאל את המנכ"ל היא הזדמנות חד־פעמית להכיר את הסודות שמאחורי עולם ההשקעות בעידן שאחרי הקורונה

 

בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי תודעה איטי אצל המשקיעים בישראל. אנשים שבמשך שנים רבות הכירו שלושה סוגי השקעה בלבד (פנסיה; דירה וחיסכון בבנק) החלו לגלות את מגוון ערוצי ההשקעה הפתוחים בפניהם. 

אפשר לייחס זאת לרפורמות בשוק ההון שהתרחשו בשני העשורים האחרונים ואפשר לייחס זאת לכסף הזול שהציף את העולם מאז ובעקבות המשבר הכלכלי העולמי ב־2007. המשקיעים גילו לפתע שהכוח נמצא בידיים שלהם. שהם יכולים לחפש ולמצוא הזדמנויות השקעה שעשויות להניב תשואות גבוהות בהרבה מכפי שהיה בעבר.

יחד עם היכולת לסחור ישירות בבורסה בעמלות נמוכות יחסית, ולאחר שקרנות הון סיכון ובתי השקעה פרטיים נעשו נגישים יותר לציבור הרחב גם למי שבידו 100-200 אלף שקלים להשקעה, אנו עדים להתבגרות בשוק ולציבור משקיעים ש"לומד" את השקעותיו. בקיצור, עידן 'למה שלא תשקיע בתוכנית חיסכון?' של פקידי הבנק, הולך ונעלם יחד עם הקופות בסניפים והסניפים עצמם.

לצד התבגרות השוק ניתן להבחין בצמא גדול לידע פיננסי בכלל ובתחומי ההשקעה בטכנולוגיה עילית בפרט. בדגש על חדשנות ישראלית ובעיקר על חברות הזנק (סטארט־אפים) בתחילת דרכם. אפשר להבחין בכך כאשר עוקבים אחרי ההשתתפות הערה של הציבור הרחב בהרצאות, וובינרים וקורסים בתחום.

מתי הציעו לכם לשאול מנכ"ל של קבוצת השקעות את כל השאלות שעולות לכם לראש? מתי הציעו לכם חינם ידע וניסיון של עשרות שנים בהשקעות בחדשנות ובנדל"ן? מנכ"ל קבוצת 'בסדנו', אליעזר גרוס הוא אמנם איש עסוק, אך בשבועות הקרובים בכוונתו לענות על כל שאלה בתחומי ההשקעות, היזמות, החדשנות והנדל"ן. 

אם אתם משקיעים או בדרך להיות כאלה, אם אתם רוצים לחסוך לחתונות הילדים, אם אתם רוצים להרוויח מהרעיונות הנפלאים של אנשים אחרים, וגם אם אתם סתם רוצים להרחיב את הידע שלכם על השקעה ותשואה לפי ההלכה. יש לכם הזדמנות לעשות זאת בקלות ובמהירות.

לשליחת שאלות מלאו את הטופס הבא:

מוגש כשירות לציבור. אין לראות בנתונים ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם.
אין לראות בנתונים משום הבטחת תשואה כלשהי.